Poznejte nás

Jsme reklamní agentura z Plzně a jsme tu pro vás už více než deset let. Tvoříme, ať jste vidět. 

Jsme velcí tak akorát - levá ruka má neustále přehled, co dělá ta pravá. Díky tomu a také díky jednoduchosti interních procesů máme skvělý prostor pro brainstorming a vytváříme ty nejlepší nápady pro naše klienty. Jsme rychlí, protože nás práce baví. Nebojujeme tedy s nedostatkem nápadů, ale spíše s jejich přetlakem a následnou selekcí.

Dokážeme vám poskytnout komplexní řešení na míru od vytvoření korporátní identity, přes vymyšlení reklamní kampaně (online, offline, mobilní) či kompletní marketingové strategie. Jsme profesionálové ve tvorbě webových stránek včetně e-shopu a přípravy vhodného obsahu - copywritingu. Produkce propagačních materiálů i reklamních předmětů je pro nás denní chléb.
 

Jak dosahujeme cílů?

01

Kreativně

Tvoříme, ať jste opravdu vidět. Tvoříme s nadšením. Tvoříme cokoliv potřebujete, aby vás dostalo k cíli. I na malé zadání nahlížíme ze všech úhlů, abychom našli originální a úspěšné řešení.

 

02

Rychle

Jsme rychlí. Nečekejte měsíc na návrh a další dva na realizaci. Máme dostatečně velký tým a navíc jsme přímými výrobci reklamy a nabízíme o to rychlejší realizaci všech vašich přání.

 

03

Abyste byli spokojeni

Nezáleží na tom, jestli potřebujete komplexní reklamní kampaň nebo pouze vytvořit vizualizaci vašeho jedinečného produktu. I malé úkoly jsou pro nás výzvou, která nás baví. A co nás baví, děláme dobře.

 

Náš tým

Jsme nadšenci do kreativní tvorby, každý z nás je specialistou na určitou její část a dohromady tvoříme perfektní celek. Pracujeme s aktuálními trendy, a tak pro nás slova jako “školení” a “workshop” nejsou cizí. Navíc pro nás práce není jen práce, ale hlavně zábava!

Ondřej Čechura
projektový manažer
Tomáš Nezdara
grafický designér
David Bláha
vedoucí realizace
Dominik Tlustý
asistent realizace
Tomáš Vránek
obchodní zástupce